V dňoch 17.4. až 19.4. 2026 sa konala Výprava do Hlbiny. Zúčastnili sa jej oldskauti zo Slovenska, Česka a Poľska, spolu nás bolo 20. Pri príchode sa zvítali starí známi, ale aj tí, ktorí sa doteraz ešte nestretli. Po spoločnej večeri nastal čas na rozhovory, hry a oboznámenie sa s []